Мршојадецот Латас

10/25/2007


Кога е општо познато дека Латас е во отворена војна со МАССО, ваквата злоупотреба на смртта на Тоше е - најблаго речено - скандалозна!
И едно прашање до „НЛБ - Тутунска банка“ и „Alpha Bank“: до кога ќе спонзорираат вакви дискриминирачки пораки?

1 коментари:

Анонимен рече...

Igor Janev proposed this question of UNGA for ICJ: "Is the unilateral declaration of independence by the Provisional Institutions of Self-Government of Kosovo in accordance with international law?".


29.09.2007. Belgrade

Мојот список со блогови

>> <<

Text

Archive

Recent Post

Архива на блогот

Footer Widget 1

Footer Widget 3

Blogger Tricks

Blogger Themes

Catwidget4

Букефалистички парадокси: Филип („љубител на коњи“) стана воин без коњ.

Comments

topads

Loading...

Footer Widget 2

Популарни објави

Популарни објави

Popular Posts this month

Popular Posts this week