Предозираност од осуди и оружје!

11/03/2007

Дел од пораките во „Жена парк“ во рамките на кампањата „Предозираност од осуди“.
Фотка од трибината „Зависност од дроги: „Сузбивање“ или лекување?“ што се одржа синоќа во „Точка“ (учесници: Александар Станковски, Фемгерила, Шепард, Никола Гелевски, Зомбификација и публиката)

3 коментари:

etna рече...

offtopic: ova vo prilog na temata makedonski seks:
http://www.auburn.edu/~mitrege/macedonia/veles-songs.html

etna рече...

/veles-songs.html

Анонимен рече...

Ех, што сте убави, ем што интелигенција зрачи од фоткава. Ви фалат уште Сузана Милевска и вечниот љубовник Букарски, ама може да пројдете и без нив. Ај па во следните Идентитети да ја читаме и Ирена Герила.

Мојот список со блогови

>> <<

Text

Archive

Recent Post

Архива на блогот

Footer Widget 1

Footer Widget 3

Blogger Tricks

Blogger Themes

Catwidget4

Букефалистички парадокси: Филип („љубител на коњи“) стана воин без коњ.

Comments

topads

Loading...

Footer Widget 2

Популарни објави

Популарни објави

Popular Posts this month

Popular Posts this week