Кокино ноќе

7/19/2008


Ете како изгледа полна месечина од Кокино, вчера навечер.

2 коментари:

Анонимен рече...

A STO OD DRUGO MESTO INAKU IZGLEDA? IMENUVAJ JA FOTOGRAFIJATA MALKU PO........,ZITI MAJKA.

Намерно е така, збунувачки.
И секако, од друго место поинаку изгледа. Малку поинаку.
Вака изгледаше од Кокино :)

Мојот список со блогови

>> <<

Text

Archive

Recent Post

Архива на блогот

Footer Widget 1

Footer Widget 3

Blogger Tricks

Blogger Themes

Catwidget4

Букефалистички парадокси: Филип („љубител на коњи“) стана воин без коњ.

Comments

topads

Loading...

Footer Widget 2

Популарни објави

Популарни објави

Popular Posts this month

Popular Posts this week