Пролетно заглавување

4/27/2009

Ај пуст да е, пуст да би останал, сексот кучешки.

2 коментари:

Incontinentia рече...

ја малце каснам...али сепак мислам дека Маказлиева и Бандата моралистки овој пат се во право...барем што се однесува до Александар. Си видел ти некој нормален да сака свет да осваја? Мене бре све ми е тоа у ист кош со оние шо ни е дозволено да ги мрзиме, као Хитлер на пример.

а тоа дека треба да се укине педагогијата...уф. УФ! Море таму треба и ќотек да се удира, и тоа воспитно-образовен! :))))))

Incontinentia рече...

oooooooooo, па кој тоа стаил комент апрувал? море море...а слобода на изражавање ем погрдни зборови? :))))

Мојот список со блогови

>> <<

Text

Archive

Recent Post

Архива на блогот

Footer Widget 1

Footer Widget 3

Blogger Tricks

Blogger Themes

Catwidget4

Букефалистички парадокси: Филип („љубител на коњи“) стана воин без коњ.

Comments

topads

Loading...

Footer Widget 2

Популарни објави

Популарни објави

Popular Posts this month

Popular Posts this week