Оргазмични писма

4/10/2008

Кај се пропушта ова:

Првата лезбијска книга од Македонија

„Не ми е јасно зошто некои луѓе купуваат повеќе од 1 примерок од книгата", објаснува Ирена“

Па, ваљда за поклон на пријател(к)ите, односно, потенцијалните љубовници.

Се гледаме утре, на ПРОМОЦИЈА на Оргазмични писма.0 коментари:

Мојот список со блогови

>> <<

Text

Archive

Recent Post

Архива на блогот

Footer Widget 1

Footer Widget 3

Blogger Tricks

Blogger Themes

Catwidget4

Букефалистички парадокси: Филип („љубител на коњи“) стана воин без коњ.

Comments

topads

Loading...

Footer Widget 2

Популарни објави

Популарни објави

Popular Posts this month

Popular Posts this week