Порно или еротика?

7/03/2007

Конечно да прочитам контроверзна „вест“ на Сител: ЕУ СНИМИ ПОРНО ЗА ПОПУЛАРИЗАЦИЈА НА ЕВРОПСКИОТ ФИЛМ.

Клипот можете да го погледнете тука.

Ако не се лажам, филмот на Жан Пјер Жене за Амели Пулен беше пуштан на повеќе македонски телевизии, и тоа не по полноќ.

„Амели“ - порно?

Уште се газам од смеа.

0 коментари:

Мојот список со блогови

>> <<

Text

Archive

Recent Post

Архива на блогот

Footer Widget 1

Footer Widget 3

Blogger Tricks

Blogger Themes

Catwidget4

Букефалистички парадокси: Филип („љубител на коњи“) стана воин без коњ.

Comments

topads

Loading...

Footer Widget 2

Популарни објави

Популарни објави

Popular Posts this month

Popular Posts this week