Концерт за принцезата Дијана

7/01/2007

Ми се блуе од ројалистичко-капиталистичка хипокризија.

4 коментари:

кибицер рече...

И мене :)

Мизерија невидена.

roxane рече...

не зборете бре така :)

има некои на блог.мк кои чак дирек’ си пуштиле преку нет/сателит sopcast p2p што ли , да го гледаат концертот и како елтон ѓон певуши расплакано..
аххх

Анонимен рече...

„Кутрата Дијана“ - мораше да го плати данокот на фотогеничноста...

Мојот список со блогови

>> <<

Text

Archive

Recent Post

Архива на блогот

Footer Widget 1

Footer Widget 3

Blogger Tricks

Blogger Themes

Catwidget4

Букефалистички парадокси: Филип („љубител на коњи“) стана воин без коњ.

Comments

topads

Footer Widget 2

Популарни објави

Популарни објави

Popular Posts this month

Popular Posts this week