Подарок за 8-ми март

3/08/2009


До сите читателки на Зомбификација: Честит празник и многу успеси во борбата за родова еднаквост!
4 коментари:

Sataniel рече...

хаха, што би рекол цацко:
Цвето, Цвето, гаќичките троа да ти ги потегнам.

oksimoron рече...

То Жаре!
Црвено, ами како :)

Окси, не се црвени гаќи, туку портокалови - преродбенички :)

oksimoron рече...

Ок :)
кај мене на монитор изгледаат црвени. Ама баш ЖАР(ко) црвени :)))
Сеедно. Пак ќе речам - то Жаре! ;)

Мојот список со блогови

>> <<

Text

Archive

Recent Post

Архива на блогот

Footer Widget 1

Footer Widget 3

Blogger Tricks

Blogger Themes

Catwidget4

Букефалистички парадокси: Филип („љубител на коњи“) стана воин без коњ.

Comments

topads

Loading...

Footer Widget 2

Популарни објави

Популарни објави

Popular Posts this month

Popular Posts this week