Зошто го сакам Охрид

9/08/2006Есенски јагоди за македонската „блогерска пролет“ :)

Б'рди њам, њам!

3 коментари:

Etna рече...

se vika> brdi nam NAM!!!
: )))
tuku zhare da te baram za muabetot, ili da ne se trudam voopshto?

Да ме бараш, денеска се враќам во Ск.

Етна рече...

е, одлично. сега ќе те додадам во линкови, а утре попладне ќе те барам за детали.
Поздрав!

Мојот список со блогови

>> <<

Text

Archive

Recent Post

Архива на блогот

Footer Widget 1

Footer Widget 3

Blogger Tricks

Blogger Themes

Catwidget4

Букефалистички парадокси: Филип („љубител на коњи“) стана воин без коњ.

Comments

topads

Loading...

Footer Widget 2

Популарни објави

Популарни објави

Popular Posts this month

Popular Posts this week