Оглас

9/21/2006

Се бара девојка.
Русокоса, не многу бистра.
Добродушна, слатка, наивна.
Мечтателка која обожава коктели и дијаманти.
Да знае да се движи како „желе на федери“.
Да може да излекува и импотенција
(но, не со методите на д-р Фројд, туку со бакнежи).
Да знае да свири на укелеле и да ја пее милозвучно
„I wanna be kissed by you, just you, Nobody else but you...“

2 коментари:

Анонимен рече...

Sugar Kane Kowalczyk? :)

да, „Некои тоа го сакаат жешко“. Кај нас се гледа друг филм - „Некои го сакаат тешкото“ :)

Мојот список со блогови

>> <<

Text

Archive

Recent Post

Архива на блогот

Footer Widget 1

Footer Widget 3

Blogger Tricks

Blogger Themes

Catwidget4

Букефалистички парадокси: Филип („љубител на коњи“) стана воин без коњ.

Comments

topads

Loading...

Footer Widget 2

Популарни објави

Популарни објави

Popular Posts this month

Popular Posts this week