Покана

5/16/2006

Вечерва, во просториите на Аз-Буки, во 19 часот, Жарко Трајаноски ќе одржи предавање на тема: „Философија на поинакви сексуалности“.
Бујрум! Влезот е слободен.
Важна напомена: не е дозволено внесување на материјали со „педофилска“ содржина (Гозба од Платон, и сл.) и во кои се прекршуваат сексуалните права на луѓето и животните! Ја да си кажам.

6 коментари:

Shepard рече...

аз буки е кај италијанска амбасада?

Etna рече...

da

Етна рече...

Жар, ако не си ги слушал бичарке на трави ОДМА кај мене на блог!!!!

доаѓам, одма :)

Анонимен рече...

I? Kako beshe?

Шекспир рече...

Као и обично, много буке ниоко чега.

Мојот список со блогови

>> <<

Text

Archive

Recent Post

Архива на блогот

Footer Widget 1

Footer Widget 3

Blogger Tricks

Blogger Themes

Catwidget4

Букефалистички парадокси: Филип („љубител на коњи“) стана воин без коњ.

Comments

topads

Loading...

Footer Widget 2

Популарни објави

Популарни објави

Popular Posts this month

Popular Posts this week